Şallılar Çevre ve Geri Kazanım San. ve Tic.Ltd.Şti.

Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 5
Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 1
Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 2
Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 3
Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 0
Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 4
Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 6
Şallılar Geri Dönüşüm - Şallılar Çevre ve Geri Kazanım - 7

1986 yılında geri dönüşüm faaliyetine başlayan şirketimiz, Pendik’te açtığı ilk çevre lisanslı ambalaj atığı toplama ayırma tesisinden sonra Gebze ve Düzce tesislerini de kurarak çalışmalarına ivme kazandırmıştır. Toplamda 45.000 m² alanda otomatik ayırma tesislerinin de yer aldığı işletmeleri ile Doğu Marmara ve Batı Karadeniz bölgelerinde hizmet vermektedir.

Ambalaj Atıklarının kaynağında ayrı toplanması ve geri dönüşüm sanayisine kazandırılması konusunda faaliyet gösteren şirketimiz belediyeler ile işbirliği neticesinde hazırlanan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın onayladığı Yönetim Planlarına uygun olarak atık toplanacak bölgelerde öncelikle eğitim ve bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Uygulama bölgesinde ki konutlarda bilgilendirme ekibi kapı kapı dolaşarak konut sakinlerine geri dönüşüm ve toplama sistemi hakkında bilgi vermektedir.

Geniş araç filomuz ve personel kadromuz ile sanayi, konut, okul, kamu kurumu, üniversite ve iş yerlerinden kağıt-karton, plastik ve metal gibi geri dönüşümü mümkün atıkları toplayarak tesislerimizde cinslerine göre ayrıştırıyoruz. Tasnif edilen atıklar preslendikten sonra ilgili geri dönüşüm firmalarına sevk ederek yeniden ürün elde edilmektedir. Böylece doğal kaynaklarımızın korunması, enerji tasarrufu gibi çevre dostu faaliyetler ile ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Yer:
Düzce
Yıl:
2021
Tesis:
Extruder Hattı
Share