Atıksan Entegre Atık Yönetimi

Atıksan Entegre - Plastik Geri Dönüşüm - 0
Atıksan Entegre - Plastik Geri Dönüşüm - 1

ATIKSAN Entegre Atık Yönetimi Tic. Ltd. Şti., Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma ve Geri kazanım, Ambalaj Atığı Toplama Ayırma ve Geri Kazanım lisansları ile sanayi tesislerine sunduğu geniş hizmet yelpazesi ve atıklar konusundaki uzmanlığı ile sanayicilerimize hizmet sağlamak amacıyla KOCAELİ’de kurulmuş bir çevre şirketidir.

Tesisimiz Çevre ve Şehircilik Bakanlığın belirlediği usul ve esaslara uygun olarak ambalaj atıklarını toplayarak 2000m2’si kapalı olmak üzere toplam 7000m2’lik alan içerisinde bu atıkları tür ve kalitelerine göre ayrıştırarak kategorizasyonunu yapmaktadır. ATIKSAN Entegre Atık Yönetimi şirketimiz müşterilerine A’dan Z’ye hizmet sunmakta ve operasyonel mükemmellik sağlamaktadır. ATIKSAN, güvenilir ve sürdürülebilir entegre çözümler garanti ederek, çevreyi korumaya ve her türlü kirliliği önlemeye yardımcı olmaktadır.

Şirketimizde tüm çalışmalar insan sağlığı, teknik emniyet ve çevresel açıdan her zaman ön planda tutulmakta, bu prensip doğrultusunda sürdürülebilir çözümlerle yürütülmektedir.

Yer:
Kocaeli
Yıl:
2023
Tesis:
Extruder Hattı
Share